کار و کارگر | سرگرمی اطلاعیه

کار و کارگر | سرگرمی

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

یک رویدادنگار برزیلی دربه همراهره زمان و ماجرایی که ستاره پیشین به همراهرسلونا تصمیم به ترک این تیم و پیوستن به پارسن‌ژرمن گرفت، افشاگری انجام.

خیلی‌ها تصور می‌کنند که نیمار در یکی دو ماه اخیر یا حداکثر در پایان فصل گذشته تصمیم به ترک به همراهرسلونا گرفته بود اما اکنون یکی از هموطنان او ادعا انجامه هست که اولین جرقه‌ای جدایی این به همراهزیکن برزیلی از آبی‌و‌اناری‌ها بعد از پیروزی تاریخی ۶ بر یک به همراهرسا برابر PSG در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بوده هست.

کسی که این ادعا را انجامه رویدادنگار برزیلی به نام مارسلو برچین هست که از جزئیات قرارداد نیمار به همراه پاری‌سن‌ژرمن مطلع هست. او به شبکه RMC‌ گفت: ۲۸ مارس (هشتم فروردین) تیم‌های ملی برزیل و پاراگوئه به همراهزی داشتند و نیمار در رختکن تیم ملی برزیل به هم‌تیمی‌هایش گفت که می‌خواهد به همراهرسلونا را ترک کند. چیزی که او گفت این بود که بعد از پیروزی ۶ بر یک به همراهرسا برابر PSG، در حالی که او آن کسی بود که گل تأثیرگذار به همراهزی را به ثمر رساند، این لیونل مسی بود که زیاد از همه مورد توجه و تشویق هواداران قرار گرفت و روز بعد از به همراهزی تیتر همه رسانه‌ها دربه همراهره او بود.

برچین ادامه داد: رابطه نیمار به همراه مسی زیاد نیکو هست اما بعد از آن به همراهزی بود که او فهمید هرگز نمی‌تواند به آقا شماره یک به همراهرسلونا تبدیل شود و به همین دلیل تصمیم گرفت که از به همراهرسلونا برود.

نیمار هفته گذشته به همراه قراردادی به ارزش ۲۲۲ میلیون یورو پس از ۴ سال حضور در نوکمپ به همراهرسلونا را به مقصد پاریس ترک انجام و به گران قیمت‌ترین به همراهزیکن دنیا تبدیل انجام گرفت.

تسنیم

[ad_1]

مطلب افشاگری دربه همراهره دلیل نیمار برای جدایی از به همراهرسلونا در سایت بزرگ کار و کارگر | سرگرمی

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.