کار و کارگر | سرگرمی اطلاعیه

کار و کارگر | سرگرمی

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

دیگر کوچک بودن فضای خانه بهانه ای برای محروم بودن از یک به همراهغ خانگی نیست،زیرا راههای ساده ای وجود دارد که می توانید سرسبزی را به خانه بیاورید.

زیادی از افراد دوست دارند که در محیط خانومدگی خود سرسبزی و طراوت داشته به همراهشند اما به خاطر کوچک بودن خانه از این زیبه همراهیی محروم انجام گرفته اند. ما ایده هایی داریم که حتی یک به همراهلکن کوچک را به بهشت شخصی شما تبدیل می کند.

۱- گیاهان به همراهلا رونده

تصویر ایجاد به همراهغ در خانه به همراه گیاهان به همراهلا رونده

اگر می خواهید در به همراهلکن خود به همراهغ خانگی داشته به همراهشید و آن را از داخل و خارج، زیبه همراه ببینید بهتر هست گیاهان به همراهلا رونده را انتخاب کنید. به همراه دیدن آنها احساس می کنید که در جنگل های هستوایی خانومدگی می کنید. همچنین عابران هم در هنگام نگاه انجامن به آن، همان احساس را خواهند داشت.


۲- یک به همراهغ در گلدان

تصویر ایجاد یک به همراهغ در گلدان

اگر شما یک به همراهلکن کوچک دارید و تمایل ندارید پول خود را برای درست انجامن به همراهغچه صرف کنید، گلدان های ساده به شما کمک انجام میدهند تا یک به همراهغ خانگی برای خود ایجاد کنید و پول خود را ذخیره کنید.
شما می توانید گیاهان آپارتمانی بگیرید و در گلدان قرار دهید و آنها را رانجام گرفت دهید. برای بستن گلدان به دیوارها و نرده ها، از گلدان های خاص و سیم ضخیم هستفاده کنید.


۳- هستفاده از پنجره برای ترکیب گلهای زیبه همراه

تصویر هستفاده از پنجره برای ترکیب گلهای زیبه همراه

پایین پنجره ها یک محل زیاد معقول برای ترکیب گل های پیچیده هست. اگر می خواهید گل های خود را به صورت خلاقانه تر درست کنید، می توانید چیزی شگفت انگیز به آن اضافه کنید … مانند یک کدو تنبل یا میوه مصنوعی.


۴- گیاهان بزرگ

تصویر ایجاد به همراهغ در خانه های کوچک به همراه گیاهان بزرگ

یک گیاه بزرگ در گوشه ای از به همراهلکن شما یک راه نیکو برای ایجاد احساس یک به همراهغ خانگی واقعی هست. حتی کوچکترین به همراهلکن ها به همراه این روش روشن تر و زیبه همراهتر می شود. هر گیاهی که می تواند در شرایط خانه شما رانجام گرفت کند را انتخاب کنید و آن را در به همراهلکن پرورش دهید.


۵- به همراهغ آشپزخانه کوچک

تصویر ایجادبه همراهغ آشپزخانه کوچک

در یک به همراهلکن کوچک هم می توانید یک مکان برای به همراهغچه سبزی پیدا کنید. همچنین می توانید گیاهانی برای چای و سبزیجات برای سالاد یا گیاهان معقول برای تهیه دمنوش های گیاهی را در گلدان ها رانجام گرفت دهید. می توانید گلدان ها را روی  نرده های دیوار آویزان کنید و یا بر روی زمین یا روی پایه های گل قرار دهید و یک به همراهغ خانگی زیبه همراه بوحود آورید.


۶- ایجاد یک به همراهغ خانگی عمودی

تصویر ایجاد به همراهغ خانگی عمودی

اگر کمی تلاش کنید، می توانید یک حیاط خلوت واقعی بر روی یکی از دیوارها داشته به همراهشید. شما می توانید از طریق تخته کوبی یا چسبه همراهندن چوب های  به همراهمبو هستفاده کنید و گیاهان خود را روی آنها بیاویزید. هر گلدانی را که دوست دارید انتخاب کنید، از جمله گل هایی به همراه بوته های بلند و گلدان های پلهستیکی کوچک.


۷- کاسه سوپ به جای گلدان

تصویر ایجاد به همراهغ به همراه کاسه سوپ به جای گلدان

اگر یک به همراهلکن کوچک داشته به همراهشید، کاسه سوپ معمولی می تواند مفید به همراهانجام گرفت. بنفشه های شما و سایر گیاهان مینیاتوری و  گل های کوچک در آنها نیکو رانجام گرفت انجام میدهند.


۸- به همراهغ خانومده در خانه

تصویر ایجاد به همراهغ خانومده در خانه های کوچک

برای کسانی که نگاه انجامن به گیاهان را دوست ندارند، به همراهلکن های سرسبز مانند این نمونه معقول هست. یک جعبه پلهستیکی ساده برای نگهداری کاکتوس می تواند به یک ترکیب زیبه همراه برای ساخت به همراهغ کوچک تبدیل شود. شکلات ها و سنگریزه ها نیز جذابیت آنها را افزایش می کند.


۹- هستفاده از قوری برای به همراهغ خانگی

تصویر هستفاده از قوری برای به همراهغ خانگی

خانه ها اغلب دارای قوری هایی از رنگ ها و شکل های مختلف هستند که ما از آنها هستفاده نمی کنیم و آنها را از جلوی دید جمع می کنیم. وقت آن هست که آنها را به گلدان تبدیل کنیم!


۱۰- تبدیل پالت چوبی به به همراهغ خانگی ایستاده

تصویر تبدیل پالت چوبی به به همراهغ خانگی ایستاده

امروزه پالت ها به طور گسترده ای در طراحی به همراهغ ها مورد هستفاده قرار می گیرند. شما می توانید در به همراهلکن از آنها برای ایجاد یک طاقچه تعداد لایه برای نگهداری گیاهان کوچک و گل ها هستفاده کنید. مبتکرانه، ساده و ارزان . این ایده به همراهغ خانگی عالی نیست؟


۱۱- چمن تقریبه همراه واقعی زیر پای شما

تصویر چمن تقریبه همراه واقعی

اگر می خواهید به همراهغ خانگی کوچک خود را برای به یاد آوردن یک بهشت واقعی تزئین کنید، می توانید کف آن را به همراه چمن مصنوعی پوشش دهید. یک بسته پلهستیکی یا چمن مصنوعی را به همراه توجه به اینکه به همراهلکن شما شیشه ای هست یا نه، انتخاب کنید.


۱۲- گیاهان غیر معمول به همراه نگهداری آسان

تصویر ایجاد به همراهغ به همراه هستفاده از گیاهان غیر معمول به همراه نگهداری آسان

از گیاهان خاص هستفاده کنید که نگهداری از آنها نیز آسوده به همراهانجام گرفت. Trachyandra و Haworthia  از گیاهان بومی آفریقای جنوبی هستند، آنها تحمل زیادی نسبت به آبیاری دارند. هر نگاهی روی این گیاهان زیبه همراه ثابت می ماند.

گروه سبک خانومدگی ستاره

[ad_1]

مطلب ۱۲ روش ساده برای ایجاد به همراهغ در خانه های کوچک در سایت بزرگ کار و کارگر | سرگرمی

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.