کار و کارگر | سرگرمی اطلاعیه

کار و کارگر | سرگرمی

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

فعالیت خود را از دوران راهنمایی به همراه دوستش علی رهرو شروع به ساخت موزیک رپ زیرزمینی انجام الگویش را افرادی مثل امینم و ۵۰سنت معرفی میکند، اولین آهنگش موزیکی بنام خیابه همراهنی ها بود. می گوید سبک رپ افزایش به روحیه خانومدگی ام میخورد و بهتر میتونستم خودمو تخلیه کنم

بیوگرافی حمید صفت که شوهر مادرش را به قتل رساندبه نقل «تابناک به همراه تو»؛ حمید صفت متولد ۱۸ آقااد ۱۳۷۲ در پایتخت، خواننده هست. یک دهه هفتادی که خیلی زود معروف انجام گرفت، چهره ای متفاوت که فعالیت اش زیرزمینی و غیرمجاز هست اما هوادارانش زیادن، می گوید من یاغی ام اما احمق نیستم !

 فعالیت خود را از دوران راهنمایی به همراه دوستش علی رهرو شروع به ساخت موزیک رپ زیرزمینی انجام الگویش را افرادی مثل امینم و ۵۰سنت معرفی میکند، اولین آهنگش موزیکی بنام خیابه همراهنی ها بود. می گوید سبک رپ افزایش به روحیه خانومدگی ام میخورد و بهتر میتونستم خودمو تخلیه کنم.

القاب و گروه زد و بند

لقب حمید در ابتدا حمید ابتکار بود اما بعدها ترجیح داد همون اسم و فامیلی اش به همراهانجام گرفت، او پس از مدتی فعالیت گروه زد و بند رو بنا نهاد و شروه به ساخت اهنگ های گروهی انجام.

 

 

بیوگرافی حمید صفت که شوهر مادرش را به قتل رساند 

یاغی هستم …

می گوید بچه یاغی هستم، یاغی را چریکی بودن می داند و از بچگی شر بود و تو کار حد و مرز ندارد ولی می گوید احمق نیستم و در کنارش سیهست دارم و حرفم را توسط آقام به کرسی می نشونم !

 

 

بیوگرافی حمید صفت که شوهر مادرش را به قتل رساند 

الگو : چمران !

می گوید چمران از آدم هایی هست که درس می گیریم ازشون ! و بشتر علاقمند به چریکی بودن اش هست و موزیک ویدیویی رو نیز در هستایل دکتر چمران بصورت چریکی منتشر داده هست.

به همراهزیگری و طراحی …

به به همراهزیگری و کارگردانی علاقه دارد، تمایل دارد یک فیلم کوتاه بسازد و فعالیتی هم در حوزه طراحی لبه همراهس دارد.

 

 

بیوگرافی حمید صفت که شوهر مادرش را به قتل رساند 


درآمد و ازدواج

فعلا مجرد هست و به همراه خانواده خانومدگی میکند، برای گذران خانومدگی تکست نوشته و فروخته ست، به صورت حتم دوست دارد ازدواج کند و صاحب فرخانومد پسر شود

 
رپ و پاپ و مهاجرت و ریش

می گوید اگر بهش فشار بیارن و مجبور شود از ایران می رود، اعتقاد دارد اگر رپ مجوز کنسرت بگیرید پاپ خوان ها تعطیل می شوند، مدل ریشش رو می گوید به همراه پلن بود و الان تو جامعه مد انجام گرفته هست !

چرا رپ

هر کسی یه اولویت هایی داره تو خانومدگیش. هر کسی یه نقشی داره، می تونم پاپ بخونم خانومدگیمم آسوده به همراهشه. من خودم به شخصه مسائل دیگری برام حیاتیه. برای من مبه همراهرزه اولویت داره

ما یه مسئله ای به اسم «چیریک» داریم. چیریک یه مفهومی مثل شهیده. شما می تونی فروشنده سوپرمارکت به همراهشی، کم فروشی نکنی، جنس بَد نَدی، تو هم داری می جنگی به همراه پول پرستا، اگه توی این راه بمیری، تو هم شهیدی. من رپو به خاطر این دوست دارم.

 

بیوگرافی حمید صفت که شوهر مادرش را به قتل رساند 

تصویر حمید صفت و برادرش در آمریکا ! (منتشر انجام گرفته توسط حمید صفت)

 

رپ به همراه جواز تناقض داره

من حرفم مشخصه، جواز حرفم رو تغییر می ده. من اگه می خوهستم حرفمو تغییر بدم ابداً نمی گفتم من حاضر نیستم شعرم رو ادیت کنم ولی طبیعتا کسانی که برای این کارها مجوز صادر انجام میدهند برای خودشون قواعدی دارند

چرا تو ایران موندی ؟

ملیتم رو دوست دارم. من اینجا دنیا اومدم برای اینکار. اگه بیرونم کنن می رم. اگه بگن کار نکن می رم. من دغدغم از همه چیز برام حیاتی تره. ولی دوست دارم توی مملکت خودم حرف هام رو بخانومم. کار رپ به همراه این چیزها جور در نمی آید و رپ به همراه جواز تناقض داره.

 

 

بیوگرافی حمید صفت که شوهر مادرش را به قتل رساند 

 
قتل پدر خوانده

در ۲۸ آقااد ۱۳۹۶ وی بدلیل قتل پدر خوانده خود به علت درگیری به همراه مادرش دستگیر انجام گرفت.

 

 منبع: photokade.com

[ad_1]

مطلب چرا خواننده رپ (حمید صفت) در ایران ماندگار انجام گرفت؟ در سایت بزرگ کار و کارگر | سرگرمی

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.