کار و کارگر | سرگرمی اطلاعیه

کار و کارگر | سرگرمی

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

سفر به صربستان ، راهنمای سفر به صربستان ، کوله پشتی

امنیت مسافران در صربستان ، کوله پشتی: به همراه توجه به مسائل امنیتی و ناآرامی‌هایی که ممکن هست در هر کسی رخ دهد، صربستان، نسبت به دیگر کشور‌ها امن‌تر هست. شما به هر کجای دنیا هم که سفر کنید، به همراهید مسائل امنیتی را در نظر بگیرید و محتاطانه رفتار کنید. جای هیچ گونه نگرانی نیست اما آگاه به همراهشید. بلگراد و دیگر منطقه‌های بزرگ بلغارستان نیز مانند منطقه‌های بزرگ دیگر کشور‌ها از امنیت نیکوی برخوردار هست.

امنیت گردشگران در صربستان

کوله پشتی: به همراه توجه به مسائل امنیتی و ناآرامی‌هایی که ممکن هست در هر کسی رخ دهد، صربستان، نسبت به دیگر کشور‌ها امن‌تر هست. شما به هر کجای دنیا هم که سفر کنید، به همراهید مسائل امنیتی را در نظر بگیرید و محتاطانه رفتار کنید. جای هیچ گونه نگرانی نیست اما آگاه به همراهشید. بلگراد و دیگر منطقه‌های بزرگ بلغارستان نیز مانند منطقه‌های بزرگ دیگر کشور‌ها از امنیت نیکوی برخوردار هست.

خطرات در صربستان

در بلگراد، جرایم خیابه همراهنی در سطح زیاد پایینی هست. اما گردشگران متداوم دنبال اصلی دزد‌ها بوده اند و جیب‌بری دیده می‌شود. اگر تمام مسائل امنیتی و احتیاطی را رعایت کنید، مطمئن به همراهشید هیچ اتفاقی برای شما رخ نمی‌دهد.

رشوه‌خواری

رشوه در صربستان به شیوه‌ای از خانومدگی تبدیل انجام گرفته هست. دو سوم از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفتند که از آنها رشوه خوهسته انجام گرفته و ۵۰ درصد آنها گفته‌اند که رشوه داده‌اند. جالب اینجهست که بدانید افزایش کسانی که رشوه درخوهست انجامه‌اند، کادر پزشکی بوده بعد افسران پلیس و در آخر مقامات محلی.

مافیا در صربستان

در صربستان شرایط دشوار اقتصادی موجب رانجام گرفت گروه‌های جنایی سازمان یافته انجام گرفته و جرایم خشونت آمیز اغلب به همراه فعالیت‌های جرایم سازمان یافته مرتبط هست. ما مسافران نبه همراهید زیاد از حد نگران به همراهشند زیرا هیچ‌وقت پیش نیامده که گردشگران دنبال این گروه به همراهشند. 

این کشور آنها هست

زمانی که به صربستان سفر می‌کنید، به یاد داشته به همراهشید که به قوانین آن احترام بگذارید حتی اگر منطقهوند خارجی هستید. اگر قوانین محلی در صربستان را رعایت نکنید، قطعا مجازاتی در انتظار شما خواهد بود، پس بهتر هست قوانین را بدانید.

مترجم: سحر آقاانه

منبع: www.worldnomads.com

[ad_1]

مطلب امنیت مسافران در صربستان در سایت بزرگ کار و کارگر | سرگرمی

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.